Medikraft - opiekun osób starszych w Niemczech i Holandii

O nas

O Medikraft

Marka Medikraft powstała dzięki zaangażowaniu osób, które już od ponad 20 lat pracują z ludźmi i dla ludzi. Dzięki pasji oraz stale rosnącemu zapotrzebowaniu na wsparcie w życiu codziennym oraz szybko rosnącej liczby potrzebujących codziennej opieki, często samotnych Seniorów, postanowiliśmy utworzyć profesjonalną agencję opiekunów.

Od 2014 roku marka Medikraft dedykuje swoje usługi indywidualnej opiece nad seniorami w całej Europie, a w szczególności w Niemczech, Holandii i Polsce.

Zależy nam na tym, aby stale rozwijający się Zespół naszych Opiekunek i Opiekunów był zadowolony ze współpracy z nami. Wiemy, bowiem, że szczęśliwy człowiek może dzielić się szczęściem z innymi. A to właśnie serdeczności i dobrej energii wokół potrzebują Seniorzy, którymi się zajmujemy. Dlatego nierozłącznym elementem naszej codzienności jest wspieranie naszych Zleceniobiorców.

Przez ostatnie lata udało nam się stworzyć Zespół doświadczonych, wykwalifikowanych, ale przede wszystkim zaufanych Opiekunów i Opiekunek specjalizujących się w opiece nad seniorami w krajach całej Europy.

Mimo międzynarodowego charakteru naszej firmy robimy wszystko, aby nasza współpraca opierała się o indywidualne podejście zarówno do Zleceniobiorców jak i do Podopiecznych i ich rodzin. Bo praca w opiece nad osobami starszymi wymaga dużej elastyczności w podejściu do codzienności.

Indywidualne podejście jest dla nas zaraz za profesjonalizmem i rzetelnością najważniejszą cechą świadczonych przez nas usług.

Partnerzy

Konfederacja Lewiatan

Konfederacja Lewiatan to jedna z najbardziej wpływowych organizacja biznesowa w Polsce. Firmy zrzeszone w konfederacji mają realny wpływ na kształt prawa, mają możliwość prowadzenia dialogu z administracją i otrzymują realne narzędzia do rozwoju swojego biznesu. Konfederacja Lewiatan reprezentuje swoich członków w Polsce i Unii Europejskiej. Ma stałe przedstawicielstwo w Brukseli i jako jedyna organizacja z Polski należy do BusinessEurope – największej europejskiej organizacji biznesu. Skupia ponad 4100 firm, zatrudniających ponad milion pracowników.

Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy (OKAP)

Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy (OKAP) jest organizacją non-profit z międzynarodowym zapleczem, która zrzesza podmioty związane z rynkiem pracy. Firmy zrzeszone w OKAP oferują najwyższą jakość świadczonych usług w trosce o dobro stron stosunku pracy, jak i o podnoszenie standardów w branży. Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy to obecnie ponad 70 podmiotów.

Dolnośląscy Pracodawcy

Dolnośląscy Pracodawcy to związek pracodawców, który powstał w 1992 roku pod nazwą Sudecki Związek Pracodawców, na podstawie ustawy o organizacji pracodawców oraz w oparciu o statut. W 2014 roku związek zmienił nazwę na obecną. Dolnośląscy Pracodawcy to organizacja pracodawców zrzeszająca ponad 180 firm działających na Dolnym Śląsku. Członkostwo w Dolnośląskich Pracodawcach daje możliwość wpływu na jakość rynku pracy w regionie oraz wspiera firmy, będące członkami stowarzyszenia.

Zespół Rekrutacyjny

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest profesjonalizm, indywidualne podejście oraz empatia. Dlatego do naszego zespołu dobieramy profesjonalistów, dla których los drugiego człowieka nie jest obojętny.

Zespół rekrutacyjny zawsze indywidualnie podchodzi do każdego Kandydata; ponieważ wiemy, że każdy jest inny, a naszym celem jest celne dobranie odpowiedniego zlecenia, tak, aby współpracujący z nami Opiekunowie i Opiekunki oraz ich Podopieczni pasowali do siebie.

Nasz zespół Opiekunek i Opiekunów składa się z osób godnych zaufania, które dzięki swojemu doświadczeniu i wrodzonym cechom charakteru z zaangażowaniem i dużą troską podchodzą do opieki nad osobami starszymi.

Zespół

Ilona Popławska

Specjalista ds. Rekrutacji

Życie, ludzi i pracę traktuje bardzo na poważnie!