top pl

Dla naszych niemieckich Klienów poszukujemy osób na stanowiska:

OPIEKUN/OPIEKUNKA DLA SENIORA

Opis stanowiska:

  • opieka nad osobami starszymi
  • wsparcie przy codziennej higienie, pielęgnacji oraz przy czynnościach życia codziennego,
  • prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, pranie, gotowanie).

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • gotowość do pracy poza granicami kraju

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego
  • współpraca na podstawie umowy zlecenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów podróży
  • stabilną współpracę
  • ciągłe wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia
  • ubezpieczenie ZUS

Sposób aplikacji:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania wypełnionego kwestionariusza osobowego ze zdjęciem na adres: rekrutacja@medikraft.pl lub zgłoszenie kandydatury przez poniższy, wstępny formularz rekrutacyjny.

  • Wpisz inne języki jakie znasz, określając jednocześnie stopień ich znajomości.
  • Tylko pliki w formatach: jpg, png, pdf (maksymalnie 5 plików)
    Przeciągnij tu pliki, lub
    Plik należy przesłać w formacie: pdf, jpg, png