Opiekunka dla Pana w Landgraaf 1650 euro netto miesięcznie

Wynagrodzenie: 1650 euro netto miesięcznie
Znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego
Praca od: 29.09.2022
Landgraaf - okolice Maastricht lub Kerkrade

Legalne
zatrudnienie

Wsparcie
w trakcie zlecenia

Własny
pokój

Wyżywienie

telefon

Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 531 674 873
lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!

Opiekunka dla Pana w Landgraaf 1650 euro netto miesięcznie

Pan ma 77 lat, 80kg, 172 cm Podopieczny mieszka sam, w okolicy mieszkają jego siostry. Pan nie założył własnej rodziny. Pan jest po udarze i złamaniu kości biodrowej, ma problemy ze wzrokiem (szczególnie lewe oko). Podopieczny nosi cewnik, którego pielęgnacją zajmuje się opieka środowiskowa, W przeszłości podopieczny prowadził aktywny tryb życia, jeździł na motorze i konno, grał w tenisa i football. Ogród i dom są dla niego ważne, lubi spędzać czas w ogrodzie w którym ma ptaszarnie z kanarkami. Co kilka tygodni przychodzi ogrodnik który dba o ogród.W domu jest winda schodowa, uchwyty w łazience, krzesło toaletowe, rollator i wózek inwalidzki na spacery, Podopieczny lub wieczorem zjeść zupę, nie jada fasoli i grochu,Pomoc w higienie ciała, ubraniu, rozebraniu. Opiekunka musi opróżnić worek z moczem, Niedziela jest dniem wolnym. Miejsce pracy:Zlecenie realizowane w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki pokój i Internet.

Wypełnij formularz

1Krok 1
2Krok 2
3Krok 3

Podaj dane osobowe

U nas otrzymujesz gwarancję jakości

Legalna praca

Pracując z nami otrzymujesz gwarancję odprowadzanie składek ZUS. Współpracujesz z nami na podstawie umowy o pracę.

Kompleksowe szkolenia

Nasz zespół organizuje kursy języka niemieckiego od podstaw. Szkolenia merytoryczne z opieki nad podopiecznym oraz pełne wsparcie.

Całodobowe wsparcie

W razie nieprzewidzianych zdarzeń pomocy udzieli Ci delegowany Opiekun. Zapewniamy transport spod Twojego domu do miejsca pracy.