Opiekunka dla Pana w Buren 1750 euro netto

Wynagrodzenie: 1750 euro netto miesięcznie
komunikatywny język angielski
Praca od: 01.10.2022
Buren - Holandia

Legalne
zatrudnienie

Wsparcie
w trakcie zlecenia

Własny
pokój

Samochód
do dyspozycji

Wyżywienie

telefon

Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 531 674 873
lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!

Opiekunka dla Pana Buren

Podopieczny ma 70 lat i choruje na Parkinsona, Pan mieszka ze zdrową żoną, która nadal jest aktywna zawodowo, Podopieczny ma problemy mobilne w domu używa chodzika do asekuracji, W ciągu dnia podopieczny sam chodzi do toalety, w nocy potrzebuje pomocy. W nocy zazwyczaj żona podopiecznego pomaga mu jednak 2 raz w tygodniu ( z wtorku na środę i z środę na czwartek) opiekunka będzie musiała pomóc mu w skorzystaniu z toalety, w tym czasie żona podopiecznego przebywa w Rotterdamie w związku z pracą zawodową, Pan ma problem z głośnym mówieniem, mówi bardzo cicho i powoli, Zakupy zazwyczaj robi opiekunka – auto z manualną skrzynią biegów. Gotowaniem zajmuje się opiekunka. W domu mieszka kot, którym zajmuje się żona podopiecznego. Do obowiązków opiekunki należy czyszczenie kuwety pod jej nieobecność. Potrzebna pomoc przy codziennych czynnościach: ubieraniu, myciu, higienie ciała, Przychodzi pomoc do sprzątania.Wolne w weekend : zazwyczaj sobota i niedziela od 09:00 – 20:00.

Wypełnij formularz

1Krok 1
2Krok 2
3Krok 3

Podaj dane osobowe

U nas otrzymujesz gwarancję jakości

Legalna praca

Pracując z nami otrzymujesz gwarancję odprowadzanie składek ZUS. Współpracujesz z nami na podstawie umowy o pracę.

Kompleksowe szkolenia

Nasz zespół organizuje kursy języka niemieckiego od podstaw. Szkolenia merytoryczne z opieki nad podopiecznym oraz pełne wsparcie.

Całodobowe wsparcie

W razie nieprzewidzianych zdarzeń pomocy udzieli Ci delegowany Opiekun. Zapewniamy transport spod Twojego domu do miejsca pracy.